Kuku

Pipa läks jäädavalt 13 veebruar. Tundsin puudust, et toas pole kedagi, kes küüntekrõbinat teeks ja külmkappi valvaks. Samuti oli mõnus pugeda kombekasse mille Pipa soojaks oli maganud. Meil oligi selline koostöö, et mina jätsin meelega kombe põrandale ja tema puges sinna sisse magama. Kahjuks sai aeg otsa… Käisin vahel varjupaikade kodukates vaatamas, kas pole kedagi kes mind ootab ja keda mina otsin. Nüüd leidsin ta. Sisetunde peale. Mitte küll varjupaigast vaid korralikust kodust.  Armusin esimesest silmapilgust ja “võtsin ta”.  Nagu mulle praegu tundub – võttis tegelikult tema hoopis minu. Ta sündis 15 mai ja on praegu väike. Kuid selles väikeses kutsikas on suure koera hing. Tõsine, rahulik ja asjalik mees. Mitte üks piuks ega niuks sõidu ajal. Ta teadis. Kuna tal päris nime veel polnud hüüti teda lihtsalt kuku ja ma arvan, et see sobib talle nimeks väga. Kuku on praegu pai  – kukupai :)
 

15 kommentaari “Kuku

 1. Villa haisugi pole. Ma vahest tegutsen sisetunde järgi. Ta kuulub hulka – ütleks matemaatik. Mees juba kolme kuuselt. Tõeline isiksus. Ema Corgi Pembroce isa segavereline terjer-bolonka. Isegi Andres sulas. Üle 10 kg ei lähe arvatavasti. Ta on nii, nagu oleks kogu aeg siin olnud.
  Anonüümne – kes pakkus nimeks Maurus – väga hea twelve points :)

 2. Mulle meeldivad iseloomuga koerad ja pildi järgi võib juba aimata, et iseloomuga teil probleeme ei tule :DDD
  Aga anonüümne ei pakkunud sulle koera nimeks Maurus, vaid see on tema enda nö. kasutajanimi.Tegemist on imelise inimesega :)

 3. Ma loodan, et imeline inimene ei pahanda, kui ma tema kasutajanime võib olla kasutan :) Selle Kukuga võib probleeme tulla. Keset metsa kogu aeg kuku hüüda – irv. Kevadel käod ja sügisel seenelised ;)))

 4. Anonymous

  Anonüümne Maurus ei pahanda sugugi, kui nii vahva tegelane kannab minu kasutajanime, sest see kasutajanimi on mu eelmise koera, suursnautseri,nimi.Nii et palun – nimi on teie!

 5. Pildilt vaatab küll vastu tõeline kukupai ;). Kõige toredam on, et otsisid ka varjupaikadest, minu silmis tõusid sa veEEel pitme pügala võrra kõrgemale…. ehh ;).

 6. :)))), hakkab pihta, kalli koera jaoks ei tohiks millesti kahju ju olla???Susssid…see ju puhta ebatervislik kraam, naturaalnahast kingad oleks märksa koerasõbralikumad :DDDD(aa, hea, et mainisid, teil ei või siis jalatseid ära võtta :DDD).

 7. Anonymous

  Samumeie kui nunnu :)See tüüp on kohe sellise näoga, et teeb veel palju pättust ja närib nii mõnegi jalanõu auguliseks :D
  Mul Mokkaga vedas, ei närinud pea midagi katki (v.a mu venna toodud afganistaani käsitöövaip, millele otsustati auk sisse teha, urr!)
  -Monika

 8. Ei tee praegu pahandust. Üks päev armastas susse ja tegi augud plätu ninasse. Praegune lemmik mänguasi on kärbsepiits. Mõni öö on olnud loiguvaba kui tõusen kell 6. Igati viisakas, rahulik ja kartmatu sell.

Kommenteerimine on suletud.