Muki lõng

Bernhardiini vill 100%, kokku 280g / 428m

Hakkasin just kokku korjama fotokat ja juhtmeid ku silma hakkas järjekordselt üks kahtlane sarviline elukas. Maal elamisega on see asi, et läbi talve lendleb nii uniseid kärbseid kui  muid satikaid. See talv on eriti palju kiilastiivalisi näiteks, a nemad on kasulikud. Aga see sarviline elukas on kahtlane, sarnaneb puusikuga ja ei ole esimene sellelaadne leid.Viimasel ajal on kuulda, et kamina kõrval küttepuuriiulis keegi toimetab. Mingi krõbin ja prõksumine. Jumalaloomade nimekirjas teda igatahes ei old…..järelikult – ta on saatanast…

6 kommentaari “Muki lõng

  1. Küll te olete Airiga tublid ketrajad:) Mul on kuhu poole püüelda:)) Lõngad on ilusad ja toonid on mõnusad! Oot…see ju puhas koeravill…kuidas kedrata oli?

  2. airiangoora

    Tubli, tubli :)Oled kenasti need villa enda värvivarjatsioonid alles jätnud.Berna villale läheks ilmselt pruun peenvill ka nagu rusikas silmaauku.
    Kaja, ei ole selles puhta koeravilla ketrusel häda midagi, järjekordne linnalegend, et selles on midagi ületamatut :)
    Sitikat vaadates tuli halenaljaks juhus meelde, kus meil kodus hakkas mingi samasugune “mittejumalaloom” sellist rikkis auruveduri häält tegema, kusjuures asukohta me ei suutnuski tuvastada.Ja nii kolm päeva järjest, lõpuks jäi ise vait, vist sõitis koera seljas õue :)

  3. Kulla Kaja :))) Kellel olid ilusad sirged peenrad ilma ühegi umbrohulibleta mis mind punastama pani oma kapsamaale mõeldes, kelle kasvuhoones olid esmaklassilised tomatid, kelle pirukad ajavad suu vett jooksma ja kelle näpud koovad ilusaid pitssalle ja vildivad pildikesi ja teevad muud kaunist, lapsed väiksed ja kõike jõuad…..mis püüdlemisest siin juttu…

  4. No ikka…nii ilusasti mina kedrata ei oska…veel…seega sinna ma veel püüdlema peangi:)) Eks inimene püstitab ikka omale mingeid eesmärke…et siht silme ees oleks:))

Kommenteerimine on suletud.