Kui väljas on -25….

…..ja koerad on toas, siis Neljas kass on väga leidlik :). Andres tuli tuppa ja ütles, et nüüd ja kohe kaameraga välja. Läksin sokkidega ja T-särgis. Samm-saamult lähenesin, võtsin mõned klipid ja videolõigud ja nihkusin jälle lähemale. Käimas oli intensiivne massaaš koos hommikuse päikesevanniga. Mina neid ei häirinud. Protseduur jätkus veel pikalt, aga mul pidid näpud jäässe minema – enam ei kannatand olla. Vahepeal hoidsin naeru tagasi, selleks siis kaamera tudises. Kasutasin  fotokat ja kvaliteet on selline nagu ta on :))) Kaamerat vajaaaa!!! Hommikul olin tugevalt tujust ära. Üleeilne delfi artikli lugemine vallandas selle. Eile hommikul Vikerraadios hõisati maha artiklist Eesti Ekspressis kus teemaks venelased Nato täisliikmeks.  Vastik. Lugenud veel pole. Uksest ja aknast negatiivseid uudiseid. Eile siis olin nagu transis ja lugesin ja lugesin ja surfasin interneeduses. Rohkem ei seleta, kes tahab saab vaadata siit. Aga kass ja lambad tegid tuju jälle heaks :)

Rodeo käis terve päev kuni päike pilve taha läks. Tõesti kodukino ja tasuta. Mussiga on pahasti. Aktsepteerib aint Jesse Cooki arvutist :)

9 kommentaari “Kui väljas on -25….

 1. airiangoora

  Tõeliselt lahe.Näha võid veel sellist asja, aga katsu see kaadrisse püüda :)Meil on igatahes rohkem kui -25.Pagana külm ikka on.

 2. Praegu aknast vaatasin , minijäärad läksid tunneli poole ja kass oli tagurpidi seljas :)))) Jõuad sa siis koguaeg kaameraga ringi joosta…..

 3. airiangoora

  Kassidel on üldse vist kummaline komme mõne looma seljas sõita, meil käis kass ennast suure sporthobuse seljas soendamas.Viimane oli ilma pika talvekarvata, ma ise mõtlesin, et mis väega ta seal seljas püsis, sest vaevalt tal küüsi “lubati kasutada”:)))
  Praeguse külmaga kukuvad sõnad suust jääkristallidena maha, mis siis veel näppudest rääkida…või filmimisest.Päike teeb päeva peale muidugi oma tööd :)

  1. Ülle

   Südame all hakkas soojem +25 , maal ei ole ükski päev teisega sarnane ja üllatusi jätkub igal sammul. Oska ainult näha ja hinnata :)

  1. Jajahh:) Aive käib vahest piilumas ja küsis kas võib Maalehe veebi üles panna. Külalisi täna nii palju. Ku peaks kõigile kohvi pakkuma, siis oleks vast jama. Mitte et kahju oleks aga….

Kommenteerimine on suletud.