Esimene minilamba tall…

 

… ja loomulikult jäär nagu sellele aastale kohane :) Ilus  pruuni värvi laps. Ajas kohe jalad alla ja hakkas kepsutama. Mul väike mure minikatega on, sest patuga pooleks on ka nemad näpuotsaga head ja paremat saanud mida poleks vaja olnud. Neil sünnivad üksikud talled ja nagunii on tall nende kehaga võrreldes hiiglasuur. Kuskil 1,3 – 1,5 kg on tavaliselt talle sünnikaal. Minide emaarmastus on ülivõrdeline. Tea kas kunagi ka nende puhul hülgamist ette tuleb. Aijaa….paar aastat tagasi oli juhus kus üks utt lõi teiselt talle üle. Lugu oli üpris segane ja lõplik tõde selgus (kui selgus) alles suve lõpus kui tallevaras ka ise poegis. Kuidas ta endale piima tekitas jäi arusaamatuks. Käis poes vahepeal või lüpsis kitse:) Lähemalt saab selle segase looga tutvuda siit.  Igatahes on skoor selleks aastaks avatud.

Advertisements

6 thoughts on “Esimene minilamba tall…

  1. Õnnesoovid:) Need minikad on lahedad tegelased. Ja minu elava kujutlusvõimega…manasin juba selle titeröövi silme ette:)))

  2. Väga armas koduleht ja nii palju ilusaid pilte. Tahan teada kas teil minilambaid müüki ka tuleb ja mis värvi neid võib saada.

  3. Tervitused vastu! Käisin ja vaatasin natuke suuremaid ku hobusepabulad ja natuke veel suuremaid :) Väga lahedad tegelased. Tea kas nad piima ka annavad ja on neid üldse võimalik lüpsta, tissid ju nii tillukesed?

Kommenteerimine on suletud.