Turbo Muna…

Jäärad, jäärad, ainult jäärad :) Öösel oli sündinud üks pruun minijäär ja selle tegelase (ka jäär) sünni jäädvustasin täna päeval fotokaga. Kui minikate poegimist esimest korda nägin, ajas see natuke hirmu nahka. Kuid neil käibki see kõva ähkimise-puhkimise ja punnitamisega. Nii kui tall jalad alla sai, oli kohe minek nagu üles keeratud mänguasi. Kahjuks oli suund pidevalt vale ja ema peab teist taga ajama. Vahepeal kasutas paar päeva tagasi sündinud tall segadust ära ja käis ternesit varastamas. Eriline nahhaalsus! Selline näeb välja punase geeni kandev “valget värvi” minilamba tall Turbo Muna.

4 kommentaari “Turbo Muna…

  1. Kõik lõngaks

    eh, nii nummi :) Niikaua oli täitsa tavalise lamba moodi kui jänesed mängu tulid :D Minikad on ikka nii pisikesed, või on sul MEGASUURED jänesed, kellega toidav terve küla :)
    Jaksu pisikesele

  2. Nii kena talleke:) Tall on võrreldes emaga ikka tõeliselt suur, nii et täitsa arusaadav, et selline pingutus uttel teda sünnitada on, aga väga tubli emme tundub olevat:)
    Jaksu pisikesele!

  3. Jaa…jänesed tunduvad küll hiiglastena:)) Aga tubli töö lamba poolt…ise nii pisike ja tall tema jaoks paras purakas. Jõudu!

  4. Jänksid kuskil 6-7 kilosed, ei nendega tervet küla toida :) Minikad on tõesti nummid. Need mammad ajavad kogu aeg oma lapsi taga. Hirmus asjatamine käib praegu. See utt oli esmaspoegija ja on ikka head emad küll ja vaeva näevad nad palju, aga lapsed on sel aastal kuidagi sõnakuulmatud :)

Kommenteerimine on suletud.