Agoora pügamine

Mina ei palunud sellel tokerjal elukal salaja autosse ronida. Mul kasse niigi palju. Aga täpselt nii ta tegi. Kui tõsteti asju piruka kongi, vupsas tema vaikselt sisse ja poolel teel hüppas kabiini ja kongi vahelise võre külge ning tegi mäu. Tagasi oli siis juba hilja sõita. Vaatasin pikalt ja mõtlesin, et mis sellise elukaga peale hakata. Ausalt öelda ei teadnudki millisest otsast alata. Täielik asotsiaal. Käitumiselt samuti nagu asotsiaal. Ronib õues suurde prügikasti. Äärmiselt osavalt poeb kaane vahelt sisse ja närib 250 l prügikoti auklikuks. Ei maksa arvata, et teda paastu peal hoitakse. Ükskord ronis õue tõstetud hartšo potti, keeras kaane tagurpidi ja kukkus supi sisse. Pott muideks oli ettenägelikult pandud koti sisse ja riputatud üles ampli konksu külge. A näe, tema sai kätte! Enne potist lahkumist sõi kass supi seest ära liha. Pärast käis nädal aega oranžide jalgadega ringi. Ega muidu poleks aru saanudki kes poti kallal asjatas. Aga ise selline rahulik ja sõbralik loom. Väljanägemiselt … sõnu ei ole…. täna siis lõpuks sai villand ning kääride ja koerakammi abiga tegime puhta töö. Ühtegi sisselõiget ei teinud, aga aega läks kolm tundi. Peale karvadest vabastamist pesime ta ilusti-kenasti puhtaks ka. Kass vaenekene narveeris ning arvatavasti sellepärast peeretas pidevalt. Mis seal salata, oli üks lõbus päev. Kass Pulst elab praegu toas on oma eluga üpris rahul ning kasvatab uut kasukat.

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

3 thoughts on “Agoora pügamine

  1. Vaeseke, näeb ikka eriti armetu ilma kasukata välja. Aga kohe algab uus, puhtam ja pulstivaba elu ja küll siis piinad ununevad

  2. Ehh, lugesin ja kõõksusin naerust, eriti see supipoti trikk:). Tegelt on see pikakarvalise kassi pulstide teema tuttav, kui ühel aastal võtsime samuti käärid kätte ja lugupeetud Muhvik nägi välja nagu Fanta reklaamis, siis ta kõigepealt põdes oma välimust kohe mitu päeva ja veetis need toas diivani taga kössitades. Välja tuli vaid sööma ja pissile. Ütle veel, et loomad ei hooli oma välimusest:D. Aga kui sel väänikul on pehme ja pikk karv, siis järgmisel kevadel algab trall vol 2:).

Kommenteerimine on suletud.